Şehit Teğmen Kalmaz Cad. No:42/27 06050 Ulus /Ankara

ZK - D1065S BOY DEDEKTÖRÜ

ZK - D1065S BOY DEDEKTÖRÜ

 

Boy Dedektörü 6 Bölge

 

ZK-D1065s kapı metal dedektörünün genel amacı kişinin üzerindeki gizli metal eşyaların tespitinde kullanılır. Kişilerin kapı dedektöründen geçişi sırasında üzerinde bulunan metal eşyalar parametrelerin üzerinde bir seviyede ise cihaz alarm durumuna geçer. 6 tarama bölgesine sahip boy dedektörü küçük işletmelerin giriş noktalarında tercih edilen ürünler arasında gelir.

Yükseltilmiş Segment İzinler

ZKD1065-S kapı tipi boy dedektörü, yüksek segment materyallerin birleşimiyle hazırlandı. Aynı anda son derece güvenilir geçişlerin garantisini sağlamak adına 6 farklı bölgeyi kullanarak üstün geçiş protokollerini devreye almaktadır.

Tarama Bölgeleri

Tarama bölgelerini boy dedektörü cihazının menüsünden konfigüre ederek hangi alanları kullanmak isterseniz sadece onların aktif olmasını sağlarsınız. Sonuna kadar akıcılık ve stabilite sunan cihazın ana gövde kısmı, yeni askeri materyaller kullanılarak üretildi. Değiştirilen parçalar ve montaj kolaylığı sağladıkları bakımından en doğru kapı tipi boy dedektörü terchiniz olacaktır.

Seviyelendirme

ZKD-1065S hassasiyet seviyelerini kontrol edebilmeniz ve esneklik sağlamanıza olanak verebilecek 100 farklı hassasiyet düzeyini içinde barındırır. Cihaz menüsünde hassasiyet seviyelerini düzenleyebilir ve işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. 6 farklı bölgeye ait hassasiyet seviyeleri ayrı ayrı oluşturabilirsiniz.

Sayfamızı Paylaşın
Zk-teco
Haberler
Etiketler

© Han Dedektör   2012 - 2024

Tasarım Ankara Hosting