Şehit Teğmen Kalmaz Cad. No:42/27 06050 Ulus /Ankara

Zk-teco ZK-D3180S Kapı Dedektörü

Zk-teco ZK-D3180S Kapı Dedektörü

 

ZKD3180S Kapı Dedektörü 18 Bölge + 256 Hassasiyet Seviyesi

 

Keskin yakalama prensibi

Yüksek kapasite tarama alanına ev sahipliği yapan ZKD3180S Kapı Dedektörü tehlikeleri, manyetik cisimleri manyetik olmayan maddelerden ayrıştırarak saptanmasını sağlar.
Hızlı ve keskin parça analizi segmenti ile insan vücudunu doğru biçimde taranmasını sağlar. Tepeden-tırnağa yakalama prensibi ile taramayı gerçekleştirerek tehlikelerin oluşmadan önlenmesine yardım eder.

ZKD3180S Kapı dedektörü yüksek performans, çoklu-bölge metal tespit etme üzerine talepleri olan kullanıcıların uluslararası güvenlik standartlarına uygunluk sağlaması ile kullanılır. Tekli ve çoklu bölge metal yoğunluğu merkez tehlike yönetim sistemi, risk oluşturan cisimleri anında tespit eder.
Kapı dedektörü, yüksek ayrıştırma yeteneğine sahip metal yoğunluğuna göre ayrımı doğru yapabilen ve silah gibi tehlikeli cisimlerin sistem yakalama modülü ile doğrulanmasını kolaylaştıran özellikleri barındırır.

Kurulumu yapıldığı çevreye herhangi bir zararı yoktur. Güvenli yaşam platformu adı altında geliştirilen ZKSoftware ZKD3180S Kapı dedektörü size en güçlü ve stabil verimlilik getiren koruma çözümünü sunar.
Elektrik gürültüsü diye adlandırılan engellere karşı sorunsuz çalışma işlevini sessizce sürdürür.
Kuruluşunuza katmış olduğunuz eşsiz tasarım ve güvenlik unsurlarını genişleterek insan güvenliğini aynı zamanda mülk korumasını sağlayın. Aktarım hızı yükseltilmiş, yakalama kapasitesi üst düzeye erişen kapı tipi metal dedektör gücü.

Güvenlik açısından duyarlı kapı dedektörü çözümleri oluşturun

ZKD3180S kapı dedektörü, kuruluşlara yeni nesil kapı tipi metal tespit çözümleri oluşturmak için gereksinim duydukları altyapıyı sağlayan bir sistemdir. Kapı dedektörü kullanımı boyunca, birçok güvenlik önlemlerini insanlar geçiş yapmadan önce fiziksel korumayla ilgili çözümlere sahip olarak basitleştirin.

Gelişmiş xray cihazları hakkındaki detaylı içeriğimizi inceleyin.
ZKSoftware ZKD3180 kap dedektörü ile kuruluşlar tam olarak güvenliği sağlayabilir, yani fiziksel koruma önlemlerinden oluşan geniş kapsamlı mülk güvenliğinin sağlandığı, ölçeklenebilir, geliştirilebilir ve hızlı geçiş deneyimleri oluşturabilir.

Ürün Özellikleri

 

 • Her tanımlanabilir bölge için ayrılmış 256 farklı hassasiyet ayarı
 • Detaylı olarak ayarları yapabilmenizi sağlamak adına 5.7″LCD Ekran
 • 18 Farklı tarama bölgesi, çift taraflı veri aktarım platformu ve hızlı veri akışını deneyimleyin
 • Uzaktan kumanda desteği
 • Merkezi alarm sistemi. Ses ve LED uyarı özelliği durum bilgisi almanızı sağlar
 • Metalin durumunu ve pozisyonunu görebilmeniz açısından kırmızı ışık(LED) teknolojisi
 • İstatistik veren analiz ekranı. Ekran üzerinde bulunan istatistik bölümünde; geçişleri ve sayıları görebileceğiniz bilgi kısmı. Alarmları görmeniz ve geçişleri takip etmeniz çok kolay.
 • Alarm hassasiyet seviyesini belirten güç kadranı. Size daha detaylı alarm seviye tespiti sağlar.
 • Hamile kişilere herhangi bir zararı yoktur. Çocuklara verebileceği yan etki veya kalp pili taşıyan insanlara tehlike arz etmez.
 • Yedek batarya seçeneği vardır.(opsiyonel olarak sunulur)
 • Cihaz yeniden başlatıldığı zaman kalibrasyon ihtiyacı duymaz

Tehdit bilgilerini filtreleyin

Kuruluşunuza anahtar teslimi güvenlik sınırı özelliklerine olanak sağlayarak işletme tarafındaki insanların ve ürünlerinizin erişimini denetleyin ve daha yüksek korumayı elde edin. ZKSoftware Kapı dedektörü, hem girişleri yapan kişilerin hemde çıkışlardaki insan trafiğini ve lokasyon bazlı yaptığınız kurulumlar üzerine, birden fazla entegre edilebilirliği destekler.

Yüksek kullanılabilirlik ve güven ağı

ZKSoftware ZKD3180S kapı dedektörü, insan güvenliğini en korumalı düzeylerde tutarken otomatik olarak istatistikleri ekranda görüntülemeniz için olanak verir.
Bu sayede en yüksek kullanımı tahmin etmeye ve bunun için farklı dedektör satın almaya gerek kalmaz.

Tam olarak gerçek zamanlı izlenim güvenliği

Güvenlik protokolü için tehdit tabanlı filtreleme yapmanız için hassasiyet seviyelerini ayarlayın. Kötü amaçlı kişilerin kuruluşunuza zarar vermesini olmadan önleyen kısıtlı geçiş olanaklarını belirleyin. Böylelikle en hassas düzeyde en küçük cisim için uyarı alır ve güvenlik personelinizin gerekli aksiyonları göstermesini sağlarsınız. Erişimi kısıtlayın, geçiş kontrol güvenliğini siz belirleyin, birçok insan trafiği ve güvenlik tehdit unsurlarını önleyen çözüm ilkelerini oluşturun.

Sayfamızı Paylaşın
Zk-teco
Haberler
Etiketler

© Han Dedektör   2012 - 2024

Tasarım Ankara Hosting