Şehit Teğmen Kalmaz Cad. No:42/27 06050 Ulus /Ankara

ZKTeco ZK-D4330 Boy Dedektörü 33 Bölgeli

ZKTeco ZK-D4330 Boy Dedektörü 33 Bölgeli

 

 

Üst Düzey Boy Dedektörü 33 Bölge

Üstün algılama özelliklerine sahip ZK-D4330 tam olarak 33 adet farklı bölgeyi algılayabilir. Hassasiyet seviyesi 0-300 olarak ayarlanabilir seviyede tamamen isteğe bağlı değiştirilebilir. 0-255 arası anti-titreşim özellikli genel algılama bölgesi yine boy dedektörü üzerinden ayarlanabilir.
Metal dedektörü içinden geçiş yapan kişilerin üzerinde bulunan en ufak metal cisime kadar tespitini üstün yakalama teknolojisi yardımıyla gerçekleştirir.
Çoklu algılama bölgelerini destekler, odaklanmış dedektör moduyla sadece istediğiniz bölgeleri algılamasını sağlamanız mümkün.
Tek bölge, 6 bölge, 11 bölge veya 33 bölge olarak sınıflandırma işlevini yapabilir.
Ayakkabı seviyesinden üst direğe kadar cisimleri algılar.
Silah ve yasa dışı maddelerin anında tespiti aynı zamanda kol saat, bozuk para, kemer, düğme gibi zararsız maddeleri filtreler.
İnsan vücuduna zarar vermeyen algılama sensörü, hamileler, kalp pili, manyetik diskler, kayıt cihazları rahatlıkla boy dedektörü içinden geçiş gerçekleştirebilir.

Net Görüntüleme

ZKD-4330 Boy Dedektörü ekranı, kullanıcılara net bilgi aktarımı sağlar. Ekran arayüzünde keskin geçiş yapan kişi sayısını görüntüleyebilir ayrıca alarm sayısını da eş zamanlı görmeniz mümkün.
Alarmın hassasiyet seviyesi görüntülenebilir ve ayarlardan değiştirilme imkanı sunar. Anlık veri akışını sağlayabilirsiniz.
Algılama bölgesi ayarları da yine ekran üzerinden gerçekleştirilir.

Arayüz

Kullanıcıların görüş açısında bozulma olmadan, dış ve iç ortamda bulunan ışık yansıması gibi durumlarda daha net görüş açısı sağlar. Ekranda bulunan parlaklık ayarı sayesinde aydınlatma seviyesini isteğiniz doğrultusunda değiştirebilirsiniz.

Kesintisiz Güç

ZK-D4330 boy dedektörü, 15V düşük voltaj tüketimi yardımıyla insan vücuduna zarar vermez. Dedektör üzerinde güç durumunu belirten indikatör anahtar bulunur. Bunun yanında kullanıcı tarafından entegrasyonu sağlanabilecek, opsiyonel batarya seçeneği mevcuttur.
Yedek bataryalar 4-8 saat kadar güç desteği sağlar.
Cihazla birlikte bağlantı kablosu verilmektedir. Bağlantı kablosu kullanılarak kapı dedektörünü, turnikelere linkleme(linkage) işlevini yapmak üzere bağlantılarını gerçekleştirme olanağı sağlanıyor.

Sayfamızı Paylaşın
Zk-teco
Haberler
Etiketler

© Han Dedektör   2012 - 2024

Tasarım Ankara Hosting