Şehit Teğmen Kalmaz Cad. No:42/27 06050 Ulus /Ankara

Thuruscan Sx - İ Dedektör

Thruscan SX-i Kapı Dedektörü, geniş iletişim seçenekleri sunarak Wi-Fi, Ethernet ve USB aracılığıyla cep telefonları, tabletler veya bilgisayarlarla iletişim kurma imkanı sağlar. Dünya çapında (internet üzerinden) erişilebilen ayarlar ve istatistikler, kullanıcıya geniş bir kontrol sağlar.
 
  • Güvenilirlik ve Ayrım Kapasitesi: Mükemmel güvenilirlik ve ayrım yeteneği sayesinde tehdit unsuru taşıyan objeleri algılayarak alarm verirken, tehdit içermeyen objelerin geçişine izin verir.
  • Dayanıklılık ve Çevresel Uyum: Çevresel etkenlere ve gürültüye karşı dayanıklılık gösterir, özellikle mahkemeler, havaalanları ve askeri alanlar gibi farklı alanlarda kullanımı uygun hale getirir.
  • Hızlı Tarayabilme ve Performans: Hızlı tarayabilme özelliği ve yüksek performansı ile geçen insanların üzerindeki metalleri doğru bir şekilde tespit eder.
  • Çeşitli Özellikler: Multizon özelliği, gerçek zamanlı çevresel manyetik gürültü seviyesi grafiksel görünümü, otomatik frekans seçme ve otomatik kalibrasyon gibi özellikler sunar.
  • Kullanıcı Dostu Arayüz ve Alarm Sistemleri: Türkçe, İngilizce, Almanca, İspanyolca ve Arapça gibi standart menü dilleriyle kullanıcı dostu bir arayüz sağlar. Ayrıca, gösterge ve alarm sistemleri dakikada 60 insan geçiş hızı, transit geçiş hız algısı ve hassasiyet seviyeleri gibi detaylı bilgiler sunar.
  • Sertifika ve Uygunluk: IP 65 korumalı, ISO 9001:2015 KYS ve çeşitli uyumluluk sertifikalarına sahiptir.
  • Hassasiyet ve Uygulama Alanları: Ultra yüksek hassasiyeti ile demir içerikli/demir içermeyen, manyetik/anti-manyetik metaller ve karışık alaşımların tespitini yapabilir. Hapishaneler, havaalanları, kritik resmi kurumlar ve elçilikler gibi çeşitli alanlarda kullanım için uygundur.
 

Teknik Özellikler:

Ağırlık: 65 kg
Çevre Şartları: -20°C ila +70°C
Çalışma Gerilimi: 70 VAC - 270 VAC / 50 Hz - 60 Hz
Tüketim: 25 W Bekleme - 30 W Alarm Hali
Cihaz Ebatları: İç: 72 x 68 x 200 cm / Dış: 81 x 68 x 220 cm
 
 
Bu özelliklerle donatılmış kaliteli Thruscan SX-i Kapı Dedektörü, çeşitli endüstriyel ve güvenlik uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
 
 
Dedektörler için gereken Kalibrasyon ve ayarlar, sertifikalı Teknik Personellerimiz tarafından, ECAC ve diğer uluslararası standartlarca belirlenen kriterlerde kalibrasyon ve testleri yapılarak raporları düzenlenmektedir.
 
İkinci El Satılık Kapı Dedektörü Ankara, Ankara Güvenlik Dedektörü Satılık, Garrett Super Scanner El Dedektörü, Garrett Superwand  El Dedektörü, Garrett Pd 6500 İ Kapı Dedektörü Ankara, Kapı Dedektörü Servis Ankara, X Ray Cihazı Kalibrasyon Ankara, Kapı Dedektörü Kalibrasyon Ankara, Thuruscan Kapı Dedektörü  Ankara, Ceia Kapı Dedektörü Ankara, Powerguard Kapı Dedektörü, Powerguard X Ray Cihazı Kalibrasyon, Secuda Kapı Dedektörü Satılık, Zk Teco Kapı Dedektörü, Astrophysics X Ray Cihazı Ankara  Servis, Astrophysics X Ray Cihazı Kalibrasyon, Smiths  X Ray Cihazı Ankara Servis, Araç Altı Ayna Ankara Satılık, Ankara Satılık Telsiz Haberleşme Ekipmanları, Yönlendirme Bariyerleri Satılık Ankara, Akordiyon Bariyer Satılık Ankara, Nokta Makro Dedektör Ankara, Nokta Güvenlik Dedektörü Ankara, Ceia Smd 600 Plus Dedektör, Garrett Mt 5500 Dedektör Ankara, Powerguard Pg 9000 King, Thuruscan Sx - İ Dedektör Ankara 
 
Sayfamızı Paylaşın
Blog
Haberler
Etiketler

© Han Dedektör   2012 - 2024

Tasarım Ankara Hosting