Şehit Teğmen Kalmaz Cad. No:42/27 06050 Ulus /Ankara

Nokta Makro TMD 101 Dedektör
Nokta Makro TMD 101 Dedektör

Nokta Makro TMD 101 Dedektör

 

OLAY YERİ İNCELEME VE TEKNİK ARAMA İÇİN METAL DEDEKTÖRÜ

TMD-101, yüksek performansı ve sağlam tasarımıyla, olay yeri incelemeleri ve teknik zemin aramaları için en ideal metal dedektörüdür.
TMD-101 Teknik Dedektör Olay Yeri İnceleme Benzersiz derinliği ve hızının yanı sıra, 5 metreye kadar su geçirmez olan TMD-101 rakiplerine göre büyük avantaj sağlar.
Zemin ayarı gerektirmeyen TMD-101'i açıp hemen arama yapmaya başlayabilirsiniz. 2 arama modu seçeneği ile tek ekranda çok kolay bir kullanım sunar.
 


Bu sayede en tecrübesiz kullanıcılar bile olay yeri incelemeleri ve teknik zemin aramalarında metal objeleri rahatlıkla tespit edebilirler.
Çok Kolay Kullanım Tek ekranlı tasarımı ile arama yaparken zamandan tasarruf sağlar.IP68 Her yönden toz girişine karşı korumalı ve 5 metreye kadar su geçirmez.
Arama Modları Statik (Hareketsiz) ve Dinamik (Hareketli)2 Sesli Metal Ayrım Dinamik mod hedefleri değerli ve değersiz metal olarak ayırır.


TMD-101 Teknik Dedektör Şantiye Alanı Dahili Kablosuz Kulaklık Modülü Nokta Makro 2.4GHz Green Edition Kablosuz Kulaklık ile uyumludur.
İnternetten Yazılım Güncelleme TMD-101 PC üzerinden USB bağlantısı ile kolayca güncellenebilir.Teleskopik Boru Arama kolu 76cm'e kadar küçülebilir.
Kolayca saklama, taşıma ve su altı dalışları için çok ideal!
Dahili Lipo Batarya Dedektörle birlikte gelen şarj aleti ile veya USB powerbank ile kolayca şarj edin. 19 saate kadar kullanım sağlar.

 

image

BÜLTEN ABONELIĞI IÇIN KAYIT OL

 

 

Ürünümüzü Paylaşın

© Han Dedektör   2012 - 2024

Tasarım Ankara Hosting